Sklepy z certyfikatem

Poniżej znajduje się lista sklepów, które mogą pochwalić się produktami posiadającymi Certyfikat "Polska Gwarancja - Polska Dystrybucja"

Internetowy Sklep Sportowy Asport.pl jest jednym z nawiększych i najnowocześniejszych sklepów z tej branży w Polsce. Większość marek, które są oferowane w sklepie Asport.pl, już została objęta certyfikatem Polska Gwarancja - Polska Dystrybucja. Kolejne będą sukcesywnie certyfikowane. W tej chwili certyfikat dla ciężkiego sprzętu fitness posiadają następujące marki: BH Fitness, Body Sculpture, HiPower, Horizon Fitness, Kettler, Life Fitness, Reebok, SKLine, Spokey, TuffStuff, Vision Fitness.

Galeria-Sportowa.pl jest specjalistycznym sklepem internetowym, skupiajacym w jednym miejscu wyłącznie odzież, obuwie oraz dodatki sportowe, fitness i turystyczne. Ponadto stanowi ona wyspecjalizowany sklep, którego oferta przenaczona jest dla osób aktywnych chcących dokonać zakupu niezbędnej odzieży i obuwia w jednym miejscu. W tej chwili Certyfikat "Polska Gwarancja - Polska Dystrybucja" posiadają następujące marki dostępne w Galerii: Satila, Neverland, Timex. Do nich wkrótce dołącza następne zaufane marki.

 

Asport-Junior.pl jest internetowym sklepem ze sprzętem i odzieżą  sportową wyłącznie dla najmłodszych. Oferta sklepu jest szeroka, znajdują się w niej sprzęt sportowy dla dzieci, obuwie sportowe, zabawki, zegarki oraz foteliki i wózki dziecięce. Oferta jest stale poszerzana, a wśród certyfkowanych marek znajdziemy takie, jak  Neverland, Satila, Timex i inne.
Jesteś klientem i uważasz, że dany sklep posługujący się Certyfikatem "Polska Gwarancja - Polska Dystrybucja" robi to bezprawnie? Zakupiłeś/-aś certyfikowany produkt i nie uznano Twojego prawa do gwarancji lub zażądano opłaty za naprawę gwarancyjną? Teraz możesz zgłosić do nas swoja skargę - rozpatrzymy ją i wyciągniemy konsekwencje wobec nieuczciwego sklepu.

SKARGI DLA KLIENTÓW

Przepisz kod z obrazka
Wizerunek sklepu.
Klienci coraz częściej zwracają uwagę na wizerunek sklepu przed zakupem danego produktu. W raportach sprzedaży internetowej na 1. miejscu nie znajduje się cena produktu lecz zaufanie do sklepu internetowego. Dlatego tak ważne jest posiadanie dobrych...
Więcej
Najczęściej zadawane przez firmy pytania
1. Co muszę zrobić, żeby otrzymać certyfikat? Przede wszystkim wysłać zgłoszenie, które jest dostępne TUTAJ oraz spełnić wymogi regulaminowe.2.  Jak długo ważny jest certyfikat?  Certyfikat przyznajemy na rok, aczkolwiek...
Więcej