Solidne marki w Asport.pl

2011-08-24

Internetowy Sklep Sportowy Asport.pl otrzymał certyfikat "Polska Gwarancja – Polska Dystrybucja" dla oferowanych przez siebie produktów z kategorii ciężkiego sprzętu fitness (rowerki, orbitreki, bieżnie, atlasy itp.) następujących marek: Body Sculpture, Spokey, Kettler, Reebok, SkLine, HiPower, TuffStuff, BH Fitness, Vision Fitness.

 

Certyfikat stanowi dowód na to, że Asport jest sklepem dbającym o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów.

 

Certyfikat otrzymują te sklepy, które kupują towar od legalnych dystrybutorów, dzięki czemu gwarantują polską,  gwarancję oraz bezpłatny serwis gwarancyjny na terenie całego kraju.

 

Logo certyfikatu można znaleźć w karcie wyróżnionych produktów pod opisem. Każdy produkt posiadający certyfikat jest objęty polską oraz bezpłatną naprawą gwarancyjną w polskim serwisie.

 

Co to oznacza dla klienta?

 

Uzyskanie przez sklep Asport.pl tego certyfikatu to informacja dla klienta, że każdy produkt  posiadający logo "Polska Gwarancja – Polska Dystrybucja" jest bezpieczny i podlega normalnej, polskiej gwarancji oraz że nie będzie żadnych problemów z naprawą gwarancyjną.

 

Oznacza to, że kupując w Asport.pl klient nie musi obawiać się dodatkowych kosztów związanych z naprawą, ponieważ towar pochodzi z legalnego źródła, a sklep spełnia wszystkie kryteria certyfikacyjne.

 

Większość certyfikowanych marek posiada dodatkową gwarancję door–to–door, dzięki której klient ma pewność, że zareklamowany przez niego towar zostanie bezproblemowo odebrany spod jego drzwi, dostarczony do serwisu i po dokonaniu naprawy odesłany do klienta. Ten rodzaj gwarancji jest komfortowy, gdyż klient nie musi martwić się o przesyłkę oraz szybki, ponieważ transport zapewnia firma kurierska. Informacja, czy dany produkt jest objęty tym typem gwarancji, zamieszczona jest również w karcie produktu.